Despre compoziţie în fotografie

Compoziţia în artele vizuale, în special în fotografie.

marți, 23 mai, de la 09:00 la 11:00.

În cadrul atelierului, vom discuta despre compoziţie în artele vizuale, în special în fotografie. Vom vorbi despre elementele grafice şi fotografice pe care le avem la îndemână şi care ne ajută să ne exprimăm în mod vizual într-o manieră ușoară de înţeles pentru ceilalţi.

Cu alte cuvinte… „Nu e satisfactie mai mare decat sa obtii imaginea pe care ai previzualizat-o in minte direct din aparat, fara editari sofisticate si alte scamatorii tehnice cu programele de editare”

Notă

Acest atelier se desfășoară de 2 ori în aceași zi. Te rugăm să te înscrii doar la unul dintre ele.

You may want to research literary agents who specialize in fiction by using https://domyhomework.guru/ market guides to literary agents, or listings and directories of literary agents.

Ştefan Neagu

Medic stomatolog, fotograf, formator.