Faţă în faţă cu mine

Vom vorbi despre imagine de sine şi cât suntem dispuşi să facem pentru a o îmbunătăţi. Vino să vezi cum îţi influenţează viaţa convingerile pe care le ai şi cum poţi să schimbi asta.

marți, 23 mai, de la 12:45 la 16:00.

Am înţeles că trebuie să fiu cool, să mă îmbrac într-un fel, să fiu rebel şi să fiu ca ceilalţi să mă integrez în grup. E un efort mare, mă străduiesc, pare că unii reuşesc, dar eu am obosit. Cum le vine atât de natural celorlalţi? O fi doar la mine, am eu o problemă?
Cum ar fi dacă ţi-am spune că toţi trecem prin asta, fie că recunoaştem sau nu, şi cum ar fi dacă ţi-am spune că tu poţi să alegi cum vrei să fii şi în continuare să fii plăcut?
E un workshop în care vorbim despre imagine de sine şi cât suntem dispuşi să facem pentru a o îmbunătăţi. Vino să vezi cum îţi influenţează viaţa convingerile pe care le ai şi cum poţi să schimbi asta.

În cuvinte mai puţine, suntem uneori limitaţi de propria noastră minte şi proprile ei convingeri impuse din exterior. La acest atelier, prin conştientizare acestor limitări şi stereotipuri impuse de către societate, vom parcurge primii paşi către eliminarea barierelor propriei noastre minţi.
-Workshop ”Waves” - locul în care înveţi să iţi foloseşti inteligenţa corpului şi mişcarea ca modalitate de dezvoltare personală, autocunoaştere şi stil de viaţă.

Luiza Apostu

Antreprenor, trainer pe antreprenoriat, consultant în Resurse Umane şi în curs de formare în Psihoterapie prin Dans şi Miscare la Asociaţia Română de Terapii Expresive.

Ana Silivaş

Life Coach, Master&Coach NLP Resonanz, trainer, în curs de formare în Psihoterapie Integrativă la Asoc. Romana de Psihoterapie integrativă şi în Psihoterapie prin Dans şi Mişcare la Asociaţia Română de Terapii Expresive.